• خرید بازی فکری از سایت بازی تحریر

  دانلود یا مدنظرتون از با لینک مستقیم و رایگان فقط یک جستجو با شما فاصله دارد...

  بازی جدید از استودیوی بازی سازی برای اندروید توسعه و به صورت بلاعوض منتشر شده است. این بازی شبیه بازی هایی مثل و که جزو محبوب ترین بازی های فوتبال به حساب می رود.

  بازی شما را با یک ظاهر جدید و وجه‌ممیز های جدید شما را در این بازی قرار می دهد! تیم رویایی خود را با بیش از 3500 بازیکن دارای مجوز FIFPro Create ایجاد کنید و در مقابل بهترین باشگاه های فوتبال کره‌ارض به میدان بروید! در خاطرنشان که از حرکت کامل 3D بازیکن ، اظهارات همه جانبه در بازی ، تکالیف تیمی و موارد دیگر کاربرد می کنید ، به 8 بخش بروید.

  بازیکنان فحل و برجسته مانند لوئیس سوارز و گرت بیل را برای ایجاد تیم رویایی خود ثبت کنید! به منوال خود بیاموزید ، بازیکنان خود را بهبود بخشید و در تفهیم که به صفوف خود می روید ، با تیمی که در راه خود ایستاده است ، روبرو شوید.

  آنباکس و تجربه بازی فکری دومینو

  بازی فکری پاتک | معرفی انواع بازی فکری خانوادگی + مظنه نهار -- با کیفیت ترین

  یکی از بهترین تفریحات و در عین حال سالم که می تواند لحظات شادی را که پر از شور و خنده ایجاد کند  یا بازیهای فکری خانوادگی است که فروش آن نسبت که کارایی و کیفیت آن خیلی با قیمت ارزان انجام می شود.

  ازانواع بازیهای فکری و اثر آن بر روی مغز و بدن انسان صحبت شد ولی مجاهده کنید در دوران این محصول از نشان استاندارد آن غافل نباشید و ایضاً بازی فکری با توجه به سن افراد اری کنید زیرا بسیاری بازیهای فکری مناسب سن کودکتان نابود و آن را خرید بازی فکریاری می کنید و چون کودک از قدرت حل آن بر نمی آید بیشتر تکیه به نفس نوجوان را نازل می آورد و به مرور تعلق و رقبتش به بازی فکری از ید می دهد چرا که توانایی او را زیر سوال خادم و موجب خشم کودک ما را فراهم نموده است می توانید با کارشناسان کودک در زمینه بازی فکری مناسب مشورت کنید.

  دانلود بازی فکری یاس دانلود | زیباترین بازی فکری؛ انتخابی نیکو برای پیشکش به بزرگسالان -

  اسپلندور یک بازی کارتی استراتژیک جذاب برای بزرگسالان می باشد. بازی رومیزی کهربا نیز نسخه ی فارسی بازی اسپلندور می باشد، این بازی فریبنده در گروه های خانوادگی و دورهمی های دوستانه غوغا به پا می آهسته و محبوبیت بسیاری بیدار بازیکنان بازی های رومیزی دارد. بازی اسپلندور یک بازی رومیزی استراتژیک با ژانر اقتصادی می باشد که فعالیت های تجار دوره ی رنسانس را به تصویر می کشد. این بازی گیرا برای 2 تا 4 نفر و افراد ده سال به بالا طراحی شده است.

  در  هدف استحصال امتیاز افزون‌تر و جمع آوری دارایی های ارزشمند و درعین احوال تدبیر منابع می باشد، از یکسر مکانیزم های مهم این بازی می توان به نقشه ریزی و تفکر استراتژیک، برداشت کارت، تصمیم گیری و ریسک پذیری اشاره کرد. به عبارت دیگر در این بازی بازیکنان نقش تاجرانی را اجرا می کنند که باید با کیاست منابع و داشتن دستور کار ریزی استراتژیک دارایی های خود را وسعت دهند.


Popular Post

تبلیغات