• مجلس شورای اسلامی از لابی های بیز در ایالات متحده ابراز نگرانی می کند

  سئول، 12 دسامبر (یونهاپ) -- گوسفند کیم جین پیو در جریان لابی‌های خود در روز دوشنبه با رهبران مؤسسات تجاری ایالات متحده و آلمان، نگرانی خود را نسبت به موضوع ایالات متحده (IRA) ابراز کرد.

  در زمان جیمز کیم، حکومت لیوان تندر آمریکا، کره (AMCHAM) را به کار گرفت، و هیون نام، واکنش مستراح و صنعت کره ای-آلمانی را هدایت کرد، کیم کشورهایی را که "بند استثنایی" کشورهایی هستند که با ایالات متحده در اجرای IRA خویشاوندی دارند.
  /p>

  IRA، در هماهنگی با جو بایدن ایالات متحده در اوت، به خریداران خودروهای خوش ساخت آمریکا اعتبار 7500 دلاری می‌دهد، که این نگرانی‌ها را برانگیخته است که هیوندای و کیا می‌توانند به بازار ایالات متحده وارد شوند.
  خودروسازان کره‌ای خودروهای برقی خود را در کارخانه‌های ایالات متحده جمع‌آوری می‌کنند

  کیم گفت: «سرمایه‌گذاری‌های بزرگی که بایدن ایالات متحده در زمان کره و ایالات متحده ممکن است سهام هیوندای و شرکت‌های کره‌ای را که اعتبار دریافت نمی‌کنند، تحمل کند.

  .
  p>

  افزود: "شرطی که کشورهای استثنایی را تایید می کند که تایید مثبت ایالات متحده ضروری است.
  " /p>

  به نوبه خود، کیم غالب AMCHAM وجود دارد، شرکت‌های abeam در کره در بحبوحه شیوع ویروس کرونا با تحمل صفر چین و انتشار هنگ‌کنگ، جاه‌طلبی یک فرصت هستند.

  همین‌طور کیم و خبر که کره از این فرصت برخوردار است، که بدون موسسات مالی، مراکز هنری و زیربنای سرزمین پدری را به خوبی صادر نمی کند.

  [email protected]
  co.
  kr
  (پایان)

  مقالات مرتبط IRA ایالات متحده آمیزش اجتماعی جلسه لنگ اردک: قانونگذاران مقیم ایالات متحده در مورد همکاری منطبق بحث می کند، N.
  K.
  رهبران احزاب را تهدید می کند مجمع نگرانی دیکته خبرنگاران ایالات متحده را ابراز می کند کریتن برینک سئول، وزیر جوان ایالات متحده، در N.
  K.
  ، IRA گفتگو کرد مذاکرات کره جنوبی و ایالات متحده در هفته واشنگتن


Popular Post

تبلیغات