• کت و شلوار لی پسرانه | راهنمای خرید کت و شلوار مردانه – چگونه یک کت و شلوار خوب بخریم؟ -- همیشه در کنار شماییم

  کت و شلوار ضد گلوله

  کت و شلوار لی پسرانه | راهنمای خرید کت و شلوار مردانه – چگونه یک کت و شلوار خوب بخریم؟ -- همیشه در کنار شماییم

  کت تک دکمه جدیدترین نگارگری در وسط کت ها محسوب می شود. این نوع کت دارای نقشه‌کشی مدرن بوده و یقه آن بسیار بلند است. همچنین V یقه آن نیز در مرتفع ترین حالت ممکن قرار دارد. فراوانی از افراد محافظه کار در زمینه مد و لباس، این الگو را نپسندیده و آن را زیادی غیر قانونی می دانند. امروزه بسیاری از کت و شلوار های slim-fit بصورت تک دکمه تولید می شوند تا طراحی مدرن آن ها زیادتر متجلی شود.

  زمانی فقط کت و شلوار های خیلی گران قیمت دارای آسترهای نقشه‌کشی شده بودند. اما امروزه با وسعت محبوبیت این مدل ها، می توان آسترهای طراحی شده را در کت و شلوار هایی با قیمت های مختلف پیدا کرد. در حقیقت، آستر کت فقط برای زیبایی نیست و به ساختار کت، شکل و وزن می دهد. کت هایی که آستر جامع دارند، سنگین تر و سوزنده تر بوده و ظاهر آن ها ضخیم تر است. به این دلیل این نوع کت ها به خوبی روی انحناهای بدنتان نهاد گرفته، به خاطرجمعی اخمه نمی خورد، و به پیراهنتان گیر نمی کند.

  چگونه یک کت و شلوار جسورانه شیک بخریم (10 قانون طلایی) خلبانی | نکاتی که حتما برای انتخاب کت شلوار مناسب باید بدانید!  -- سال 1400

  افراد پر و چاق نیز می‌توانند همانند افراد محدود قد، کت و شلوار ی انتخاب کنند که پیکر را باریک‌تر و بلندتر نشان دهد. همچنین پارچه نیکو دوخت کت شلوار باید از جنسی سبک و پنبه‌ای باشد تا شما را لاغر و باریک نشان دهد.

  احیانا این مقاله رو هم بپسندید!

  آقایان قد طویل نیز بهتر است شلواری انتخاب کنند که روی کفش نهاد بگیرد. هم آستین کت نباید کوتاه باشد، زیرا قد شما را بلندتر مدال می‌دهد. سعی کنید کتی با آستین بلند انتخاب کنید تا تعادل در قد شما تولید کند.

  افراد لاغر اندام نیز می‌توانند این توصیه را انجام دهند. علاوه بر آن کت و شلوار ی انتخاب کنید که با پارچه فاستونی، بافت‌دار و یا پشمی دوخته شده باشد. انتخاب پارچه‌ای با طرح شلوغ مانند چهارخانه نیز می‌تواند شما را درشت‌تر و چاق‌تر نشان دهد. همچنین در قسمت سرشانه از پد شانه استفاده کنید تا چهارشانه و پرتر دیده شوید.

  کت و شلوار به ترکی استانبولی | بهترین شرایط و مقررات -

  مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم نام‌نویسی درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات ست‌من اقدام کند.

  ست‌من به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، اکرام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

  ست‌من متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد درخواست به‌سبب هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با کاربرد از سایت ست‌من ، شما رضایت خود را از این سیاست علامت می‏‌دهید.

  در صورت استفاده از هر یک از خدمت‌ها ست‌من ، کاربران موظف صیانت سری وجود داشتن حساب و سمبل ورود خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. در صورتی که کاربر سنی کمتر از 18 سال دارد، می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به ابتیاع و پرداخت اقدام کنند.


Popular Post

تبلیغات